+380(67)168-14-03

+380(95)838-03-47


БУДЕМО З АЕРОПОРТОМ!

БУДЕМО З АЕРОПОРТОМ!


29-30 березня у Кам’янці-Подільському перебувала делегація Київського ДП «Аеробуд» на чолі з генеральним директором Павлом ДЕЙНЕКОЮ. Мета візиту - будівництво міжнародного аеропорту в приміській зоні міста. 
- Ми випадково дізналися, що проект аеропорту було розроблено ще у 70-ті роки минулого століття, - говорить Павло Антонович. - Його експертиза показала, що проект не застарів і вимагає лише невеликого корегування. Неясним поки що залишається питання, де буде вестися будівництво летовища - поблизу Колибаївки, як передбачалося раніше, чи в іншому місці.
За словами київських фахівців, про фінансування об’єкта є домовленість з Кабміном, оскільки Кам’янець - великий туристичний центр України.
- Суперлайнерів типу «Боїнг-747» чи «Аеробус» ми Вам не гарантуємо, - заявив Павло ДЕЙНЕКА під час зустрічі з керівництвом міста і району, - сюди літатимуть трохи менші лайнери.
Також вдалося дізнатися, що «Аеробуд» під час спорудження терміналу використовуватиме свої напрацювання стосовно модульних конструкцій, що значно здешевить будівництво.
Роман ТРОХИМЧУК, спец. для «ПОДОЛЯНИНА».
Источник: http://podolyanin.com.ua/news/april_1/2855/